Noc v škole 2011 - Obec Sedliská - Oficiálna stránka obce

SEDLISKÁ
KONTAKT
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Noc v škole 2011

Inštitúcie > Škola
Aktuality zo školských lavíc

28.10.2011   Noc v škole Sedliská

Pre žiakov našej základnej školy sme v predprázdninový  deň pripravili "Noc v škole". V škole sme sa všetci zišli o 17:00 hodine. Pre deti bol pripravený ateliér, kde si sami vyrobili tričká, maľovali sme na tvár, kreslili gélové tetovania a vyrábali plagáty, ako vyzerá naša obec a škola v noci. Na chodbe sme mali pripravené hry a súťaže. Pri týchto aktivitách nám robili spoločnosť aj niektorí rodičia detí, čím sa táto akcia niesla v rodinnom duchu, čo bolo aj naším cieľom.
Okrem toho nás svojou návštevou poctil aj pán starosta Ing. Jozef Dobrocký, ktorý deti potešil sladkosťami. Pán Rusín deťom daroval anjelikov, aby sa v noci nebáli. Naše deti však boli odvážne a celú akciu sme si naozaj všetci užili.
Po chutnej večeri, ktorú nám pripravili naše starostlivé pani kuchárky sme hrali "Partičku", kde boli hercami samotné deti. Svojimi výkonmi nás presvedčili, že by skutočne mohli konkurovať profesionálnym hercom. Po nej nasledovala diskotéka a pre tých, ktorým sa ešte nechcelo spať, aj večerné kino.
Rodičov počas noci zastupovala pani Turcovská, ktorá sa s nami pred spaním pomodlila a pomohla nám uložiť deti. Odfukovanie zo spálne bolo počuť až niečo po polnoci.
Ráno po chutných raňajkách a po rannom kine a upratovaní sme sa všetci pobrali domov. Deti si domov v taškách odniesli aj darčeky od našich sponzorov.
Touto cestou sa chcem poďakovať zamestnancom základnej školy za pomoc pri realizovaní tejto akcie. Rodičom za ich dôveru a pomoc. Sponzorom: Prvej stavebnej sporiteľni, poisťovni Allianz za darčeky pre deti a Bagetke - Augustínovi Sturzerovi za chutné raňajky. Deti si z tejto akcie domov odniesli množstvo zážitkov a ich šťastný úsmev a radosť v očiach je pre nás najväčšou odmenou. Dúfam, že do budúcna budeme môcť pre deti pripraviť podobné akcie, ktoré deťom ukážu, že škola nie je len miestom, kde sa musia učiť. A kde budeme môcť budovať kvalitné vzťahy školy s rodinami našich detí.

Mgr. Eva Smoláková

fotogalériaZákladná škola s materskou školou Sedliská
094 09 Sedliská 92
tel.: +421574476117

e-mail: riaditel@zssedliska.edu.sk
Zverejnené dokumenty


Kontaktné údaje:
OcÚ Sedliská
Sedliská 85, 094 09 Sedliská
Tel./fax: +421 57 4886440
Tel.: +421 57 44 76 247
www.sedliska.sk
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky