Vianočná súťaž - 2013 - Obec Sedliská - Oficiálna stránka obce

SEDLISKÁ
KONTAKT
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Vianočná súťaž - 2013

Inštitúcie > Cirkev
Výsledky vianočnej súťaže 2013

V rámci prípravy na sviatky Narodenia nášho Pána, Boha a Spasiteľa Ježiša Krista Vás pozývam zapojiť sa do internetovej súťaže na tejto stránke. Iba tu budú uverejňované počas piatich týždňov päť súťažných disciplin. Odpoveď môžete posielať každý iba jednu zo svojej mailovej adresy na emailovú adresu farského úradu.  Odpovede je potrebné poslať do pondelka nasledujúceho týždňa od uverejnenia. Výsledky budú uverejňované priebežne. Najlepší traja budu na sviatok Narodenia Pána ocenení vecnými cenami, preto nezabudnite uviesť aspoň meno a priezvisko, prípadne adresu.

Pravidlá súťaže:

Losovanie sa uskutoční podľa predbežných pravidiel: Bude päť kôl súťaže a losovať budeme piatich výhercov. Kto správne odpovedal na všetky otázky bude zaradený v prvom losovaní. Kto na štyri kola otázok, bude pridaný v druhom losovaní. Kto na tri kola otázok odpovedal správne, bude pridaný k ostatným pri treťom losovaní. Kto na dve kola odpovedal správne, bude pridaný pri štvrtom losovaní a do piateho losovania budú pridaní všetci, ktorí aspoň na jednu otázku odpovedali správne. Losovanie sa uskutoční 23.12.2013 po 20:00 hod. na Gréckokatolíckom farskom úrade v Sedliskách. Mená a ceny výhercov sa dozviete po ukončení súťaže.


Internetová súťaž počas obdobia Filipovky 2013 na internetovej stránke


  • Správne zodpovedal otázky v piatich kolách:

- nikto

  • Správne zodpovedal otázky v štyroch kolách:

- Ivana Janočková
- Kristína Janočková


  • Správne zodpovedal otázky v troch kolách:

- Katarína Hričáková
- Anna Vašková
- Laura Calková
- Kristína Vašková


  • Správne zodpovedal otázky v dvoch kolách:

- Martin Gergelčík

  • Správne zodpovedal otázky v jednom kole:

- Emília Murínová

Výhercovia boli informovaný mailom a všetkým bola odovzdaná cena. Ďakujem za účasť a verím, že aspoň trochu táto súťaž spríjemnila obdobie Filipovky 2013. Na celý priebeh súťaže a žrebovania dozeral notár Svätý Duch a svedomie organizátorov.

Kontaktné údaje:
OcÚ Sedliská
Sedliská 85, 094 09 Sedliská
Tel./fax: +421 57 4886440
Tel.: +421 57 44 76 247
www.sedliska.sk
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky