Športové podujatia - Obec Sedliská - Oficiálna stránka obce

SEDLISKÁ
OFICIÁLNA STRÁNKA OBCE
Prejsť na obsah

Športové podujatia

Šport
Z krčmy posilňovňa

Aj keď niektorí mladí chlapci neverili, ale ich požiadavka na zriadenie posilňovne sa stala reálnou. Partia nadšencov pod vedením Janka Turcovského, Patrika Polláka a Michala Vargu, si založili Fitnes klub Sedliská, chýbali len  priestory, kde by sa posilňovňu dalo zriadiť. Po niekoľkých rokovaniach na obecnom úrade, ako najvhodnejší sa  javil priestor Jednoty COOP Vranov - kde bolo pohostinstvo.
Obecný úrad s vedením Jednoty dohodol podmienky nájmu v januári a po niekoľkých úpravách, ktoré si chlapci sami realizovali, sa posilňovňa vo februári už otvárala. Obecný úrad prispel sumou  1000 Eur na zakúpenie náradia a platí nájom. Posilňovňu navštevuje cca 20 mladých, silných chlapcov. Plánujú zakúpiť ďalšie náradie, aby mohli cvičiť aj dievčatá. V letných mesiacoch je v pláne uskutočniť aj súťaž.
Chválime našich mladých za zmysluplné využívanie voľného času.

Len aby to vydržalo.


2010 - Futbalový turnaj o pohár predsedu ObFZ

Žiaci FK Sedliská sa v pondelok 15.2.2010 zúčastnili turnaja o Pohár predsedu ObFZ Vranov. V konečnom poradí obsadili 3.miesto. Po výsledkoch:
MFK Vranov 1 - FK Sedliská 7:3
FK Sedliská - Poľana Banské 8:1
FK Sedliská - MFK Vranov 2 4:3 (na penalty 3:1)


Celkové poradie:

1. MFK Vranov 1
2. FK N.Hrušov
3. FK Sedliská

4. MFK Vranov 2
5. FK Soľ
6. Poľana Banské

Futbalový zápas - starí páni Sedliská - Merník

Dňa 24.05.2009 Obec Sedliská v spolupráci s miestnym FK Sedliská usporiadali futbalový zápas starých pánov medzi mužstvami Sedliská a Merník. Zápas sa odohral o 13.00 hod. na miestnom futbalovom štadióne. Po zápase sa podával guláš a čapované pivo. Výsledok je utajený.

2009 - 1.športový deň mládeže

Dňa 16.07.2009 Obecný úrad v Sedliskách v spolupráci s mládežou obce začal Štvrtkové športové dni tenisovým turnajom, ktorý sa začal o 16.00 hod. na ihrisku v areály ZŠ Sedliská. Turnaja sa zúčastnilo 16 súťažiacich, 15 chlapcov a jedno dievča Zuzka Varechajová. Víťazom turnaja sa stal Patrik Jonek pred Petrom Zajacom a Petrom Šnajderom. Víťaz získal finančnú odmenu a sladkosti. Finančnú cenu venovela firma Status - Ing. Pavol Zajac.

2009 - 2.športový deň mládeže

Obec Sedliská dňa 23.07.2009 usporiadala už v poradí 2. Štvrtkový športový  deň. Na programe bol nohejbalový turnaj. Víťazom turnaja sa stalo mužstvo: Jozef Fuňak, Lukaš Olach a Viktor Murin pred mužstvom: Milan Varga, Matuš Hric a Tomaš Vožný. Starosta obce Ing. Jozef Dobrocký odovzdal súťažiacim ceny.

Návrat na obsah